Terapia metódou RUŠ

Klientom môže byť ten kto:

- je rozhodnutý, že chce vyriešiť svoje problémy a žiť šťastný život
- počas terapie nasleduje pokyny terapeuta
- je otvorený a hovorí všetky negácie, na ktoré počas terapie myslí - len tak ich môžeme spolu vyriešiť a len tak ich prestane on žiť.

Pre jednoduchosť metódy je možné pracovať aj s deťmi.

Individuálna terapia metódou RUŠ

je zameraná na vyriešenie problémov psychických aj fyzických.

Terapia metódou RUŠ trvá cca 3 maximálne 4 hodiny, záleží to individuálne na každom klientovi, avšak hodiny utečú ako voda, uvidíte:) Vo väčšine prípadov problém vyriešime na prvom sedení, niekedy sa stáva, že klient má toľko negácii v sebe, že potrebuje ďalšie jedno až dve sedenia.

Terapeut metódy Ruš vedie klienta cielenými otázkami k prvotným príčinám jeho súčasných problémov a tie sa následne spracujú (alebo môžeme povedať, vyčistia, vygumujú, odstránia, vyrušia...)

 

"Vykročte vo viere, nemusíte vidieť celé schodisko, len urobte prvý krok"

M.L.King

Priebeh Vašej terapie metódou RUŠ

Terapia prebieha v príjemnom prostredí terapeutickej miestnosti. Po celú dobu terapie ste pri plnom vedomí, v sede a máte zatvorené oči. Je to preto, aby ste boli v lepšom kontakte so svojím vnútorným svetom, aby sa vám lepšie vybavovali situácie, emócie a pocity.

Vediem Vás cielenými otázkami k prvotným príčinám Vašich súčasných problémov, Vy mi pri tom hovoríte všetky negatívne myšlienky, ktoré Vás počas terapie napadnú a tieto potom aktívne spracujete, vyčistíte. Úplne a navždy. Všetko robíte pod vedením terapeuta. Na začiatku terapie je potrebné "vyčistiť" všetky základné vzťahy (Vaši najbližší), pretože väčšina našich súčasných problémov má prvotnú príčinu práve tam. Môže sa stať, že problém následne "sám" zmizne.

Ak má mať terapia zaručený úspech je potrebné, aby ste sa skutočne chceli zbaviť svojho problému. Nakoľko niekedy lipneme na svojich negatívnych programoch a nechceme ich pustiť, pretože sa bojíme zmeny. Je veľmi dôležité, aby ste šli do toho naplno s odhodlaním vyriešiť to, nič neskrývali a samozrejme, aby ste mi počas celej terapie plne dôverovali.

Čo Vám prinesie terapia metódou RUŠ

Pri spomienke na spracovanú situáciu, človeka, vzťah a pod., ktorá Vás predtým trápila budete v pohode "nad vecou", nebude Vás viac zaťažovať. Nesmierne sa Vám uľaví, "spadne z Vás obrovský balvan". Nájdete stratený vnútorný pokoj. Budete mať viac energie, elánu do života, bude sa vám viac dariť.

Jednoducho začnete žiť šťastnejší život, plný lásky a harmónie.

 

"Všetko čo sme, je výsledok našich myšlienok"

Budha