Bicom Optima

Biorezonančná terapia sa používa v západnej Európe už viac ako 25 rokov. Patrí do oblasti tzv. “alternatívnej medicíny”, tak ako napr. homeopatia, akupunktúra a iné metódy prírodného liečiteľstva. Dôležité teoretické základy biorezonančnej terapie sa potvrdzujú prostredníctvom najnovších poznatkov kvantovej fyziky a biofyziky, avšak nie sú zatiaľ akceptované súčasnými názormi “klasickej medicíny”. Podľa poznatkov kvantovej fyziky má každá bunka, každý orgán, každá časť tela, ale tiež vírusy, baktérie, plesne, toxíny, nikotín atď. – elektromagnetické vlnenie, ktoré je charakteristické pre tú ktorú bunku, orgán a pod. Odchýlka od normy vlnenia súvisí s poruchou činnosti príslušných orgánov ľudského teľa.

Prístroj poslednej generácie BICOM OPTIMA od nemeckej firmy Regumed, ktorý používame, pracuje na základe merania elektromagnetického vlnenia. Prístroj zaznamená elektromagnetické vlnenie buniek a orgánov a pri narušenom vlnení ho upraví a vráti späť do organizmu ako posilnené a harmonické. Tým dochádza k harmonizácii ľudského tela, k úprave regulačných mechanizmov, k detoxikácii organizmu a posilneniu imunitného systému. Výsledkom je zlepšeniu stavu klienta často aj tam, kde bola doterajšia liečba neúspešná. Liečbu môžu podstúpiť aj deti.

Prístroj Bicom Optima je evidovaný v ŠÚKL ako zdravotnícka pomôcka pod kódom: 85144

Diagnostikou prístrojom Bicom Optima sa zistí presný pôvod ochorenia a môže začať cielená terapia príčiny zdravotných problémov. Prístrojom je možné stanoviť aj počiatočné štádia patologických procesov, keď sa ochorenie iba začína a jeho klinické príznaky sa ešte neprejavujú. Týmto nám dáva možnosť zabrániť vzniku ochorenia či poškodenia nášho organizmu.

Diagnostické možnosti prístroja Bicom Optima : potravinové alergény, presnejšie testovanie alergických reakcií organizmu na jednotlivé druhy bežných potravín * všeobecné alergény - peli, prach, zvieracie chlpy (srsť) * nedostatok minerálov a vitamínov v tele * napadnutie vírusmi, baktériami, plesňami a inými parazitmi * poruchy orgánov a orgánových skupín * psychická záťaž, záťaž toxínmi a ťažkými kovmi a iné.

Terapia prístrojom Bicom Optima Vám pomôže: pri eliminácii alergických záťaží * pri akútnych a chronických zápaloch tráviacej sliznice, tenkého a tlstého čreva * pri reumatických ťažkostiach * pri ťažkostiach vnútorných orgánov * pri migréne a iných druhov bolesti * pri problémoch s ďasnami a ústnou dutinou * pri odstránení vírusov, baktérii, plesní a iných parazitov z tela * pri problémoch akútnych a chronických * pri exémoch, dermatitíde a iných kožných problémoch * urýchľuje hojenie rán, preležanín, poúrazových stavov * pri strese * pri emočnej záťaži * pri oslabenej imunite * eliminácii závislosti na nikotíne, alkoholu, jedle

Tabuľka – výsledky pozorovania a liečenia pomocou BICOM 2000:


Zdroj: Yuan Ze, Huang Jiali, Wang Haiyan and Yu Chunyan

(Xi’an Central Hospital, pediatrické oddelenie, Xi’an Čína